Firma Drzazga – meble na wymiar Wrocław

Meble Drzazga to profesjonalna i długoletnia firma, która powstała z myślą o kontrahencie, dla którego ważna jest funkcjonalność, modny wygląd i wyjątkowa trwałość kupionego produktu. W sprzedaży wyspecjalizowane meble łazienkowe, szykowne meble biurowe i kuchenne, funkcjonalne szafy i garderoby oraz wszelkiego rodzaju meble na wymiar. Każdy z nich cechuje się efektownym designem, stabilnością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

meble kuchenne na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar z firmy Drzazga Wrocław fot.1

Wykwalifikowany personel przygotuje nowoczesny projekt, doradzi w kwestiach aranżacji, a także pomoże dokonać niezbędnych pomiarów. Od lat firma działa na polskim i europejskim rynku, zyskując uznanie w oczach kontrahentów, za sprawa profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdego zlecenia oraz konkurencyjnym cenom.

meble kuchenne na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar z firmy Drzazga Wrocław fot.2

Fachowe doradztwo, wysokiej klasy meble na wymiar, bogaty wybór oraz szybki czas realizacji, sprawiają, że grono zadowolonych klientów rośnie z każdym rokiem. Przekonaj się sama i wybierz sprawdzoną firmę, która dzierży pozycję lidera w branży.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
Regon
022084741
Siedziba

ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław