ForceGSM – serwis telefonów z Wrocławia

Masz problem ze swoim telefonem komórkowym lub laptopem, odmówił Ci posłuszeństwa w momencie, kiedy jest Ci najbardziej potrzebny? Jeśli znalazłeś się w takiej niekomfortowej sytuacji, skorzystaj z usług przedsiębiorstwa ForceGSM, Jest to w pełni profesjonalna firma, która z dużym powodzeniem funkcjonuje na rynku już od 13 lat, naprawiając w tym czasie powyższe urządzenia, ale także między innymi tablety, nawigacje oraz komputery stacjonarne.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

ForceGSM znajdziesz w takich miastach w Polsce jak Wrocław, Katowice, Oława, Legnica i Kalisz. Oprócz możliwości skorzystania z naprawy swojego sprzętu w siedzibie wyżej wymienionego podmiotu gospodarczego dostępny jest także serwis wysyłkowy.

W skrócie wygląda to tak, że kiedy wypełnisz stosowny formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy, kurier odbierze od Ciebie uszkodzone urządzanie, a po skończonej naprawie, nawet w ciągu 24 godzin otrzymasz go z powrotem. Propozycja ForceGSM jest skierowana zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorstw.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław