Internetowy sklep z promiennikami podczerwieni Sarmata

promiennik podczerwieni

Firma specjalizuje się w systemach grzewczych zarówno dla obiektów przemysłowych (firm) jak i budynków mieszkalnych. W ofercie znajdują się urządzenia grzewcze jak tradycyjne grzejniki elektryczne czy energooszczędne systemy grzewcze jak promienniki podczerwieni. Sklep stale poszerza swoją ofertę, aby klient miał dostęp do jak nowocześniejszych rozwiązań grzewczych.

Na stronie firmy każda kategoria jest opisana w sposób jasny i treściwy, dlatego osoby, które nie mają doświadczenia w branży grzewczej, łatwo zorientują się w ofercie i będą w stanie wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie dla swojej firmy czy swojego mieszkania. W opisie każdej kategorii znajduje się informacja dotycząca zużycia energii danego urządzenia.

Firma współpracuje z czołowymi producentami systemów grzewczych, co przekłada się na niezawodność i daje gwarancję starannie wykonanych urządzeń z wysokiej jakości materiałów, które posłużą klientowi na lata. Sklep posiada w swojej ofercie ładowarki do samochodów elektrycznych.

Sklep z promiennikami podczerwieni Sarmata

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6161473965
Regon
360007888
Siedziba

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław