Rolety antywłamaniowe w ofercie firmy Profi-Rol Wrocław

Firma Profi-Rol z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w montażu osłon okiennych. Realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji z całego miasta i okolic. Jako zespół doświadczonych fachowców pomaga w wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wykonuje bezpłatne pomiary. Zapewnia atrakcyjne rabaty i terminowy montaż systemów osłonowych.

rolety antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe z oferty firmy Profi-Rol Wrocław fot.1

Profi-Rol oferuje wytrzymałe rolety zewnętrzne, które sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach użytkowych. Zabezpieczają pomieszczenia przed utratą ciepła, nadmiernym nasłonecznieniem, a ponadto tłumią hałas. Wymagającym klientom firma proponuje solidne rolety antywłamaniowe z dodatkowymi wzmocnieniami i stabilniejszymi prowadnicami.

rolety antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe z oferty firmy Profi-Rol Wrocław fot.2

Ważną częścią oferty są nie tylko materiałowe rolety wewnętrzne w wielu wzorach i kolorach, ale także funkcjonalne rolety plisowane. Profi-Rol dysponuje bogatym asortymentem żaluzji poziomych i pionowych. Zajmuje się również montażem markiz i moskitier z siatką z włókna szklanego.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971670032
Regon
021819057
Siedziba

ul. Głogowska 24/18
53-621 Wrocław