Ubezpieczenie domu w multiagencji Optima Wrocław

ubezpieczenie domu

Optima to profesjonalna multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą we Wrocławiu. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, które przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i niewielkimi przedsiębiorcami, jak również z klientami indywidualnymi.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia na domy i mieszkania. Takie rozwiązanie pozwala na zabezpieczenie lokalu na wypadek włamania oraz nieszczęśliwych zdarzeń losowych takich jak: zalanie, powódź lub pożar. Wspomniana oferta dotyczy nie tylko użytkowanych mieszkań, ale również domów na etapie budowy. Proponujemy atrakcyjne pakiety medyczne, które zwalniają z konieczności z czekania w długich kolejkach do państwowych lekarzy.

W zależności od potrzeb oferujemy opcje dla jednostek lub dla całych rodzin. Nasza agencja zapewnia ubezpieczenia na życie i na okres podróży, a także polisy samochodowe. Każda oferta jest dobierana indywidualnie z klientem, co pozwala na optymalizacje jej kosztów.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
Regon
020539083
Siedziba

ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław